Amiens - Montpellier HSC

Amiens – Montpellier HSC. Była drużyna Jacka Ziobera, 3pkt dla Amiens? Jak to widzą bukmacherzy internetowi.

Po krótkiej przerwie zimowej większość lig piłkarskich wznowiła swoje rozgrywki. Jedną z nich jest Ligue 1, a w niej mecz drużyn SC Amiens i Montpellier HSC. Szczególnie drużynie gospodarzy są potrzebne punkty, które pozwolą na utrzymanie się w tej najwyższej klasie rozgrywkowej. W chwili obecnej zajmuje ona 15 miejsce mając w swoim dorobku 21 pkt. (6 zwycięstw, 3 remisy,11 porażek). Szczególnie ostatni okres rozgrywkowy nie był pomyślny dla zespołu Amiens. Pięć ostatnich meczy to 5 porażek. Zespół gości w ostatniej kolejce ligowej „urwał” punkty drużynie AS Monaco nie pozwalając strzelić sobie bramki. To dobrze świadczy o ich formacjach defensywnych. Ale ich ofensywa też nie jest zbyt efektywna. Drużyna Montpellier zajmuje w lidze 8 miejsce z dorobkiem 27 pkt., ale już statystyki szczegółowe nie powalają. Wszak tylko odnieśli 6 zwycięstw, 9 remisów i ponieśli 5 porażek. W bezpośrednio rozegranych dwóch meczach zespoły te uzyskały wyniki remisowe.

Analitycy firm bukmacherskich w swoich przedmeczowych prognozach i przewidywaniach dają trochę więcej szans drużynie Amiens – eFortuna.pl – 2,35 – 3,05 –3,00 czy totolotek.pl – 2,40 – 3,00 – 3,00. W takiej sytuacji wydaje się nam, że najlepiej skorzystać z oferty firm bukmacherskich za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji i aplikacji na smartfony, co jest niezwykle istotne w zakładach na żywo. Jednym z takich legalnych bukmacherów internetowych jest LvBet. Fora opiniotwórcze stwierdzają, że LvBet to wschodząca gwiazda rynku.

Zespół gospodarzy – Amiens chcąc zajmować bezpieczną pozycję w lidze musi zacząć zdobywać punkty, a więc wygrywać. I to musi już zacząć robić od najbliższego spotkania. Kibice drużyny liczą na to, że tacy piłkarze jak Kanate Moussa, Serge Gakpe czy Gael Kakuta zaczną znowu strzelać bramki i tym samym dostarczą im wiele radości. Drużyna gości swą wyższą pozycję w Ligue 1 zawdzięcza tylko większej ilości remisów, co w sumie przekłada się na większą zdobycz punktową i wyższe miejsce w tabeli. Trener Michel Der Zakarian dysponuje dość stabilnym składem, solidnymi piłkarzami, którzy jak pokazał mecz z Monaco potrafią się przeciwstawić nawet najlepszym. Dlatego uważamy, że to spotkanie będzie twardą walką o punkty, a o zwycięstwie zadecydują niuanse. A to właśnie w tym sporcie jest piękne.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *