FC Metz - OGC Nice

27.01 Ligue 1 – FC Metz – OGC Nice gra na całego o 3 punkty i duże wygrane u bukmachera, zobacz teraz!

W spotkaniu drużyn Ligue 1 FC Metz i OGC Nice faworyt wydaje się jest jeden i jest nim zespół gości. Zajmuje ona nie tylko dużo wyższe miejsce w ligowej drabince – aktualnie jest to 6 miejsce ze zdobyczą 34 pkt., ale także dysponuje bardziej stabilnym składem i możliwością większej rotacji zawodnikami (mniejsza ilość zawodników kontuzjowanych – 4  niż w drużynie gospodarzy – 11).

Znajduje to swoje odzwierciedlenie w prognozach przedmeczowych firm bukmacherskich i zestawieniach kursów tych firm na ten mecz. Zarówno Fortuna.pl. jak i Totolotek.pl czy STS dają dość wyraźną przewagę w swoich kursach drużynie OGC Nice. Wystarczy wszak odwiedzić strony internetowe polskich legalnych firm bukmacherskich zapoznać się z ich propozycjami, odpowiednio obstawić, a można sięgnąć po naprawdę duże wygrane.

Drużyna FC Metz nie zapisze ostatniego okresu rozgrywkowego do zbyt udanych nie tylko pod względem osiągnięć sportowych, ale i osobowych. Bo oprócz dużej ilości kontuzji odniesionych przez zawodników szczególnie formacji obronnych – bramkarz Thomas Didillon, 5 obrońców, 2 pomocników i 3 napastników, to na mecz z OGC Nice wypada także podstawowy bramkarz zespołu Eiji Kawashima (czerwona kartka w spotkaniu z Monaco).

To wszystko powoduje u trenera zespołu duży ból głowy. Nie należy jednak zakładać, że drużyna ta złoży broń i odda pole przeciwnikowi bez walki. Biorąc te wszystkie dane pod uwagę, wydaje się jednak, że zespół OGC Nice będzie miał w tym spotkaniu ułatwione zadanie w zdobyciu kolejnych 3 pkt. i umocnieniu swej pozycji w czubie tabeli i kontynuowaniu walki o udział w grach pucharowych lig europejskich. W tych zamierzeniach liczą szczególnie na swoją gwiazdę i najlepszego strzelca drużyny Mario Balotelliego. Tym bardziej, że i trener zespołu Lucien Favre należy do grona tych ludzi, którzy potrafią odpowiednio pokierować zespołem, aby osiągnąć jak najlepszy rezultat.

Czy typy bukmacherskie na to spotkanie mogą się mylić? Tego biorący udział w zakładach bukmacherskich nie mogą wykluczyć. Bo jeśli typowania kształtują się w ten sposób, a drużyna gospodarzy stanie na wysokości zadania i powalczy o tak potrzebne jej punkty, to obstawienie tego zespołu może przynieść naprawdę duże wygrane grającym. I wtedy będą zadowoleni zarówno grający w zakładach bukmacherskich jak i drużyna Metz i jej kibice.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *