RB Lipsk vs Napoli

22.02 Liga Europy – RB Lipsk vs Napoli – Rewelacja z niemiec i włoch. Ale to będzie mecz. Padną bramki już w I połowie?

W jednym ze spotkań rewanżowych 1/16 Ligi Europy spotykają się drużyny uważane za rewelacje w swoich ligach, a mianowicie RB Lipsk i przewodzące w chwili obecnej w Serie A Napoli. Faktem niezaprzeczalnym jest to, że w pierwszym meczu tych drużyn i to w Neapolu dość przekonujące zwycięstwo 1:3 odniosła drużyna z Lipska. Wielu ekspertów zastanawia się jak doszło do tego? Co spowodowało, że to spotkanie zakończyło się właśnie takim wynikiem? Nie można pozbyć się wrażenia, że drużyna Napoli „odpuściła” lekko te rozgrywki skupiając się głównie na walce o tytuł mistrza Włoch. Natomiast zespół niemiecki w swojej lidze może, co najwyżej powalczyć o tytuł wicemistrza i dlatego też w sposób perfekcyjny stara się w lidze europejskiej osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Efektem tego podejścia może być wynik pierwszego meczu tych drużyn, który zapewne zaskoczył wielu ekspertów, ale grającym w zakładach bukmacherskich i obstawiających drużynę z Lipska przyniósł zapewne niezłą zdobycz finansową. A jak będzie tym razem? Zestawienia kursów przedmeczowych firm bukmacherskich wskazują zespół Lipska jako zdecydowanego faworyta i ustawiają kurs na poziomie 1,75 – 1,77 remis to 3,75 – 3,85 a zwycięstwo gości 4,40 – 4,60. Należy zatem się spodziewać, że i tym razem trener zespołu RB Lipsk Ralph Hasenhuttl wystawi do gry, podobnie jak to miało miejsce w pierwszym spotkaniu tych drużyn, swoich najlepszych piłkarzy z Timo Wernerem, Brumą, Naby Keitą czy Diego Demme na czele. Piłkarze tej drużyny zechcą zapewne osiągnąć awans, który jest w ich zasięgu.

Inaczej trochę wygląda sprawa z Napoli. Nie można też za bardzo się dziwić, że w sytuacji, jaka się wytworzyła w Serie A, zespół ten w chwili obecnej całą swoją uwagę skupia na walce o tytuł Mistrza Włoch. Temu celowi podporządkowują wszystkie swoje poczynania. Uwzględniając wynik pierwszego spotkania nie należy chyba się spodziewać jakiejś heroicznej walki o dalsze uczestnictwo w Lidze Europy. Nie można, więc się spodziewać, że trener Maurizio Sarri nie zechce zbytnio eksploatować swoich podstawowych piłkarzy z Driesem Mertensem, Allanem czy Hamsikiem na czele. Zapewne w większym stopniu pozwoli wykazywać się ich zmiennikom a to może nie wystarczyć na pokonanie zespołu Lipska.

Wszyscy grający w zakładach bukmacherskich szczególnie online, mogą skorzystać z wielu dodatkowych propozycji i ofert tych firm. Jest okazja, aby obok obstawiania zdaje się pewniaka, wykorzystując te możliwości zagrać inną opcje i wygrywając, zgarnąć niezłą kasę.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *