Alashkert vs Celtic

18.07 EL. LM – Alashkert vs Celtic – Eliminacje do LM u Bukmacherów z polską licencją

W tym meczu faworyt jest tylko jeden. Szukających pewniaków zachęcamy do obstawienia meczu Celtic – Alashert – typy piłka nożna

W Erywaniu na stadionie Alashertu dojdzie do starcia gospodarzy ze słynnym Celtikiem Glasgow. Mistrzowie Armenii podejmą najbardziej utytułowany szkocki klub. W zasadzie tylko specyficzny klimat stoi po stronie ormiańskich piłkarzy. Goście są ekipą o dwie klasy lepszą i przewidujemy, ze losy rywalizacji rozstrzygną się już w pierwszym spotkaniu. To jeden z pewniaków na zbliżające się spotkania eliminacyjne do Champions League. Kilka bramek na pewno padnie dzisiejszego wieczoru i raczej będą to bramki tylko i wyłącznie dla drużyny piłkarzy przyjezdnych. Nawet jeśli Szkoci wyjdą rezerwowym składem, powinni bez problemu poradzić sobie z drużyną gospodarzy.

Zakłady sportowe w Polsce to nie tylko Lotto Ekstraklasa. Zapraszamy na mecz Celticu Glasgow

Zakłady sportowe w Polsce są bardzo otwarte na różnego rodzaju spotkania. Nawet tak odległe fazy eliminacyjne są w ofercie legalnych bukmacherów internetowych zarejestrowanych w Polsce. Jeśli chcecie zagrać razem z nami, wystarczy zarejestrować się u któregoś operatora bukmacherskiego z listy poniżej.

Autor: PK

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *