FK Crvena Zvezda vs CSKA Moskwa

13.02 Liga Europy – FK Crvena Zvezda vs CSKA Moskwa – Spodziewamy się przynajmniej 2 bramek w tym meczu, zobacz kurs!

Rozpoczyna się runda Play Off Ligi Europy. Jednym ze spotkań jest mecz FK Crvena Zvezda z zespołem CSKA Moskwa. Nasi uczestnicy zakładów bukmacherskich mają „trudny orzech do zgryzienia”. Jak obstawiać, gdy szanse obu drużyn są niemal identyczne? Nawet eksperci i analitycy firm bukmacherskich nie mają w tym meczu faworyta. Najlepiej o tym świadczy wysokość kursów w ich przedmeczowych zestawieniach – 2,95 –gospodarze, – 3,05 remis – 2,50 –goście. Ale z drugiej strony wykorzystując pozostałe opcje w ofertach tych firm, z którymi może się zapoznać każdy uczestnik zakładów bukmacherskich, wchodząc na ich strony internetowe i grając np. online, można zgarnąć niezłą kasę.

Zespół Crveney Zvezdy w meczach rozegranych już w tym roku nie zademonstrował zbyt dobrej formy. Ale kibice i sympatycy tej drużyny liczą na to, że jej czołowi napastnicy- Richmond Boakye i Aleksandar Pesic obudzą się i przede wszystkim przypomną sobie to, jak się zdobywa bramki. A że to potrafią, to świadczą o tym ich dotychczasowe bilanse strzelonych goli. Boakye w 14 meczach 15 bramek, a Pesic w 22 meczach 17. Pozostali koledzy z drużyny będą zapewne starali się im to umożliwić.

Podobnie wygląda sprawa z zespołem CSKA Moskwa. Mimo tego, że już prawie od miesiąca rozgrywa ona różne spotkania, to ich forma w chwili obecnej na pewno nie jest optymalna. Ale można przyjąć z dużą dozą prawdopodobieństwa, że zespół mający w swoim składzie tak doświadczonych piłkarzy jak Igor Akinfeev, S.Ignashevich, V.i A.Berezntski, A.Dzagoev, B.Natcho czy Vitinio potrafi się w odpowiednim momencie zmobilizować i powalczyć o zwycięstwo. Ale ta niepewność, co do wyniku, jaki może paść w tym spotkaniu, to także „woda na młyn” dla tych wszystkich grających w zakładach bukmacherskich, a szczególnie tych online, którzy podejmując minimalne ryzyko mogą wygrać niezłą kasę u swoich buków.

I tego wszystkim grającym życzymy.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *