Jagiellonia Białystok vs Wisła Kraków

05.03 Ekstraklasa – Jagiellonia Białystok vs Wisła Kraków – Okiem legalnych bukmacherów.

Spotkanie Jagielloni Białystok i Wisły Kraków w aktualnych warunkach atmosferycznych nie jest zapewne zbyt fajnym wydarzeniem. Ale dla większości grających w legalnych zakładach bukmacherskich możliwość gry online jest dużym ułatwieniem. Daje to, bowiem nie tylko możliwość wzięcia udziału w zakładach bukmacherskich w każdym momencie toczącego się spotkania, ale umożliwia także skorzystanie z wielu ofert firm bukmacherskich online takich jak np. LvBet. Spotkanie lidera ekstraklasy – Jagielloni Białystok z zajmującą 8 miejsce Wisłą Kraków jest niewątpliwie bardzo interesujące zarówno dla licznych fanów obu drużyn jak i dla uczestników zakładów. Wszyscy się, bowiem zastanawiają czy drużyna z Białegostoku przedłuży pasmo swoich zwycięstw i umocni tym samym swoją pozycję na czele Ekstraklasy? Wg kursów przedmeczowych firm bukmacherskich wyraźnym faworytem tego spotkania jest zespół Jagielloni – od 1,65 –1,70 za zwycięstwo, 3,55 – 3,70 remis, po 4,60 – 5,25 zwycięstwo gości.

Zapewne na takie a nie inne notowania zespołu Jagielloni ma wpływ bardzo dobra w ostatnim okresie passa zespołu – cztery zwycięstwa w ostatnich pojedynkach jak i możliwość korzystania przez trenera Ireneusza Mamrota ze wszystkich swoich zawodników (brak kontuzji i wykluczeń). Świadczy to także o tym, że zespół ten okres zimowy przepracował bardzo solidnie i teraz są tego efekty. Inaczej to wygląda trochę w zespole Wisły Kraków. Zamierzenia i chęci są na pewno bardzo duże, ale forma demonstrowana na boisku nie bardzo się z tym pokrywa. Nie znaczy to jednak, że na mecz z liderem ligi nie nastąpi dodatkowa mobilizacja i Wiślacy nie pokuszą się o korzystny rezultat. Ale nie pomoże w tym zapewne brak w zespole kontuzjowanych – A.Głowackiego, I. Gonzaleza, Vullneta Basha czy Zdenka Ondraska.

Te niewiadome nie przeszkodzą zapewne wszystkim naszym uczestnikom w zakładach bukmacherskich, szczególnie tym grającym online, na podjęcie tylko prawidłowych w ich ocenie decyzji i sięgnięcie po niezłe wygrane.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *